Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, i nás velice trápí v srpnu a září na zahradě sametky. Mám dvouletou holčičku a ta byla tak zřízená, že i dnes (je listopad 07) má ještě znatelné jizvičky po rozškrábaných kousancích. Paní doktorka nám předepsala tekutý pudr se sírou, trochu to zabírá. Ale znovu k té zahradě. Mohu z vlastní zkušenosti říct, že časté sečení absolutně nepomáhá, sekáme dvakrát týdně, ale výsledek nulový. Paní doktorka nám říkala, že se zdržují hodně pod švestkami, ale mám pocit, že je máme od srpna snad všude na zahradě. Opakuje se to už 3. rokem a jsme z toho naprosto zoufalí. Neporadil by nám někdo, jak se těch dotěrných roztočů zbavit. Děti jsou zvyklé v létě venku, mají na zahradě hřiště, domeček, ale už jsem ze zoufalství uvažovala, že snad ani v srpnu nebudeme doma, protože je to fakt zoufalý. Mladší dcerka byla doslova, jak po neštovicích, kdo jí viděl, se zhrozil, nejenom, že na ní šíleně ty potvory jdou,  nekousají jenom v tříslech a v podpaží, ale celé nožičky, ruce i obličej měla samý bolák. Prosím o radu, kdo má nějaké zkušenosti s těmito potvorami.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika