Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

No nazdar:-(My se na jaře přestěhovali z centra Prahy... Pes si před cca 2 týdny začal vylizovat meziprstí - nejdřív jsem myslela, že jde o nějakou drobnou ranku, která lízáním zmokvala. Předevčírem jsem ale objevila shluk drobných pupínků blízko drápů i na dalších packách (nic oranžového), ale srst je v těch místech olezlá. Automaticky jsem začala vytírat salicylovým lihem, moc to nepomohlo, tak jsem přidala Baktroban, abych předešla infekci. Po přečtení této a dalších diskuzí jsem došla k závěru, že to nejspíš bude tahle povora, i když žádné oranžové tečky jsem nezaznamenala. My poštípaní nejsme, takže to asi není přímo ze zahrady, kde trávíme dost času, ale z nových míst na venčení, kam teď jezdíme. Nemá nijak dramatický průběh, spíš se bojím, aby se do vzniklých ranek nedostala nějaká infekce. Na noc dávám košík, aby si nevytvořil hluboké krátery. Ale - řekla bych, že pivovarnické kvasnice asi opravdu budou mít svůj vliv, jak tu někdo psal. Krmíme běžně syrovým a do denní dávky přidávám 2 tbl Pangaminu na kilo váhy. Teď je z provozních důvodů cca 3 týdny na granulích (tj. bez Pangaminu) a až nyní se potíže objevily a začínají se šířit. Jak jsem to tu tak četla, většinou útok začíná už od srpna, takže kdo ví... Od včerejška jsme zase na obvyklé stravě, tak uvidíme. Jinak - vyzkoušeli jste někdo úspěšně od loňska něco nového na potírání - rychlejší hojení? Díky, Tereza

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika