Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Také jsem zjistil, že máme na zahradě sametky, když jsem ráno odečítal spotřebu plynu.Ty potvory běhaly po budníčku přikrytého sklem a vyhřívaly se na slunci po týdnu deštivého počasí.Zamáčkl jsem jich několik desítek. Na sametky bych použil cokoliv, včetně zbraní hromadného ničení.Jenže co my a pes a sousedi?Největší problém vidím v tom, že přirozený systém je narušen a nejen chemií (postřiky),ale nesmyslnými předpisy a nařízeními úředníků o zákazu vypalování trávy, spalování listí a schnilého a plesnivého ovoce.Každý rok dochází běžně v přírodě k tisícům požárů, kdy přemnožený hmyz (včetně této svilušky podzimní-sametky) spóry plísní a rzí a podobně zahyne v plamenech.Bohužel zahradní odpad nesmíme pálit a tak se tento zahradní odpad přemísťuje z místa na místo(mám na mysli ze zahrady někam za plot jinam).Jenže se nám tato krátkozraká politika nevyplácí.Hmyz a plísně se vesele množí, vrací se, získávají větší rezistenci vůči všem postřikům a nevíme čím už bychom to zlikvidovali.Také "děkuji" úřadům, že nic nedělají s tím pralesem a bordelem u našeho souseda, který má tak zarostlou zahradu, že na projití potřebujete mačetu.A tu stejně ztupíte, když narazíte na vyhozenou lednici, pračku atd.   I.I.T.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika