Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Musím přidat mojí zkušenost. Naši sousedi mají minimálně deset koček. Když je některá nemocná, či zraněná, tak s ní nejedou k veteřináři. Prostě čekají, až se to vyřeší samo. Sousedi seděj celé dny doma (nepracují), kouřej, hádaj se a to je tak vše- teoreticky by tedy měli čas na jejich kočky. Kočky choděj k nám do zahrady, se... všude (do záhonů, na schody) a všechno učůrávají- to je pach. Fleky mám jak na autě, tak na baráku. Dokonce i na vstupní dveře a rohožku chč... Zkoušela jsem nějakou kytku, která měla kočky odpuzovat, ale nepomohlo to. Zkoušela jsem různé postřiky, které mají kočkách páchnout- taky nic. Tak jsem aspon kolem baráku natáhla ohraník proti kočkám a psům- a ten pomáhá. Jenže se ten ohradník nedá dát třeba před dveře a taky se každej ptá, co to je a proč to potřebujem. Zatím nemáme děti, ale plánujeme je v brzké době. Vůbec si nedovedu představit, že si jednou budou hrát na zahradě, kde na každém rohu něco leží. Dále ty kočky podhrabují náš novej plot, pod kterým už jsou vyhrabaný díry. No a druzí sousedi musejí pískoviště pro děti neustále přiklápět, aby tam kočky nechodily a přes nafukovací bazén dávat velkou plachtu, protože už pár bazénů předtím kočky rozdrápaly. Minulý týden jsem nechala 5 minut otevřené auto a hned tam jedna kočka vlezla- naštěstí tam nestihla nic udělat. Takže mi asi nezbyde nic jiného, než si psa pořídit! V podstatě doma nemůžu nechat otevřený dveře v přízemí, či auto, nebo garáž, protože tam hned nalezou. Trpím to už 4 roky a mám toho dost. Ono jako když jdete po zahradě bos a šlápnete do kočičího ho..., tak to není nic příjemného. A ještě když vím, jak ty kočky vypadají a jaké rodině patří. Humus. Sama jsem kočky měla, ale tohle je opravdu moc. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika