Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Prosím vás ja furt neviem, či máme blchy, alebo ploštice, a či teda iba tieto svilušky? Ja mám štipance, skôr ako žihľavka pod pazuchou, strašne to svrbí, ale nie stále, malé sú každú noc poštípané na hlavičke a hlavne na ušiach a v ušiach. V ušiach to zmizne asi tak po troch dňoch, ale zároveň sa tvoria nové, na hlavičke sú také červené fľaky, ktoré zmiznú do rána... Na ručičkách, na plecich alebo na bruchu mamú také pupence s kráterikom, podotýkam však, že pod oblečením, nie na obnaženej pokožke... Uši si stále škriabu a vŕtajú v ních a na hlavičke si trhajú doslovne vlásky. Poraďte niekto, čo to je, nech si idem oči viočiť, nič nemôžem nájsť... Stále len vysávam, mením bielizeň bna posteliach, oblečeni stále periem a žehlím, ale stále nič nepomáha... a tie švilušky ako dlho žijú? To po troch dňoch larva odpadne a potom čo sa deje ďalej? A za ako dlho sa zahoja štípance od ních? a keď to neprestáva, to si nosíme domov stále nové?? Ale ako, ke´d sa malé olen kočíkujú, nebehajú ešte po tráve, môžu na ne odskočiť odo mňa? a ešte jedno info, pred mesiacom som mala požičanú postieľku od kamarátky aj s matracom, a asi za dva týáždne to začalo, keď som jej ju vrátila neboli sme až taký doštípaný, výrazne tio pokleslo, vlastne tie štípance súp teraz iné, ale neviem, či predtým neboli od komárov, lebo vtedy boli na odokrytej pokožke... Najviac ma trápia tie štípance v uškách, a tam by podľa mojích informácii aspoň ploštice nemali liesť, alebo áno? pomôžte niekto...

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika