Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Myslím, že by bylo dobré brát ohled na přírodu. Solení a stříhání těch potvor jsem zkusila- se zavřenýma očima a slzou na krajíčku (nad tím co způsobili, ale i nad utrpením, které jim působím...). Ad vynášení do lesa- fak se vraceli... Ad chemie- nedokážete si pravděpodobně představit, jak vypadá umírající domácí mazlíček pozřívší preparáty typu Vanish apod. Pracuji na veterině, tak mi věřte- hrůza a ani jednou s dobrým koncem. Ad měď- včera manžel rovnal měděný parapet, který se jakýsi nešťastník pokoušel ukrást... Ad Feramol- super věc, ale ta cena. Mám velkou zahradu, takže 200g tak na 1 aplikaci a týden klidu za 300,-. Ale pozor, můj kamarád, velký zahradník, mi dodal preparát bezpečný pro naše zvířátka, ale velmi účinný na slimáky. Vozí to z Anglie a balení v láhvi 1kg je za cca 250,- Kč. Název Bio Slug, Snail killer výrobce Bayer. Bez této "flašky" by se mi spalo určitě špatně... PS: jsou to taky modré krystaly a může to klidně i zmoknout.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika