Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Nejjednodušší způsob jak se zbavit slimáků je koupit si pár kačen a nechat je dělat svou práci :-) Je to méně náročné než pořád běhat po zahradě a stříhat slimáky nebo si zahradu cukrovat chemíí. Zbouchal jsem jim z palet takový menší kurník, aby se tam nedostaly kuny. Ráno je vypustím a večer zavřu, sem tam jim nasypu nějaké zrní ať nežerou jen ty slimáky. Mám kačeny na zahradě asi od poloviny května a už tam nemám žádné, kromě toho, že mi tam lezou od sousedů z jejich zahrad, ale aspoň mají kačenky co papat :-) Všude píšou, že slimáky žerou jen Indičtí běžci, ale není to pravda. Žerou je všechny kačeny, jen potřebují mít dostatek nádob rozmístěných po zahradě aby mohli slimáky zapíjet. Já mám kačeny Pižmové. Co se týče zeleniny, tak brambory, rajčata, dýně a okurky kačenám nechutnají, ale pokud chcete pěstovat kedlubny, salát nebo papriky, tak je třeba si udělat oplocený záhonek ať vám to nepožerou.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika