Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

myslite, ze je mozne, ze slimaci neprelezou takovy ten zahnuty okraj kelimku od jogurtu?

Slimaci mi zacali stejne jako loni ustrihavat klicici okurky v parenisti tak ciste, ze se zda, ze vubec nevzchazeji. A to pres pomerne hojne nacukrovany Ferramol. Mimochodem Ferramol v parenisti plesnivi. 

(je to teda mistni, nekteremu slimakovi asi proste ferramol nechutna, nebo jsem cukrovala nerovnomerne, nevim)

k veci, dala jsem tam v kelimkach cukety, napul jsem je zakopala do zeme, abych se s tim nemusela zalevat a aby mi to neprekazelo doma, nemam skoro zadne parapety. A v kelimkach az na vyjimky vsechno v pohode.

Tak jsem dosela hnizdecka nakladacek, kde bych uz cekala klicni rostlinky a nejsou, okolo seminek jsem udelala "ohradku" z hormi poloviny kelimku od jogurtu, poreferuji.

jdou slimaci po klicicich fazolich?

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika