Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Když to tady tak čtu, myslím, že nejlepší bude překážka. Zakládám novou zahradu. Zatím máme na dvoře planinu a podél plotu keře. Stejně jsou tady. Lezou každou noc v dost hojném počtu. Vedlejší pozemky jsou neudržované zarostlé a plné kamení. Takže ideální stanoviště pro slimáky. Pročítala jsem různá fóra týden a dospěla jsem k následujícímu rozhodnutí. Musím začít oddělením zahrady od okolních zamořených pozemků. Napdalo mi vykopat kolem plotu příkop tak na 2 lopaty široký. Do tohoto příkopu dát folii a okraje zaházet zeminou s výkopu pro zatížení. Do tohot příkopu bych vložila skelnou vatu a navrh sůl. Zítra chci pár slimáků položit na zkoušku na skelnou vatu a pozorovat, jak si poradí. Také mi jako alternativa napadlo koupit jeté lino. Nařezat ho na 40 cm široké pásy a ty položit podél plotu. Na toto lino nalepit smirkový papír voděodolný zrnitost 40 (nejhrubší). Na zahradu budu sipat Ferromol a samozřejmě pravidelně sbírat. Co na to říkáte? Myslíte, že by to mohlo pomoci? Díky za nápady.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika