Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den,
vloni se mi celkem osvědčil Ferramol v kombinaci se zmíněnými háďátky (Nemaslug), i když těžko říct, jaký vliv na slimáky měl každý způsob sám. Cena ovšem podle mě neodpovídá dosahu účinku. Rozhodl jsem se proto letos postavit kolem několika záhonů s nejzranitelnějšími pochoutkami plechovou zábranu se zahnutými okraji. Při vyhledávání na českém Internetu jsem našel pouze poměrně dost rádců, kteří ji zmiňují, bohužel ale žádného českého výrobce či alespoň prodejce. Pokud někdo takové znáte, prosím pošlete mi echo. Např. na německém ebay je k nalezení spousta "Schneckenzaun". Ale to už si ten pozinkovaný plech taky mohu ohnout sám. Němci také hodně využívají údajné nesnášenlivosti slimáků na měď a prodávají různé plůtky a pásky...
Zdar Vaší práci!

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika