Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

My, tedy z rodiny hlavně já, už se slimáky bojujeme víc než 7 let. Denně jsem jich sbírala stovky a co jsme zasadili, stačili během několika večerů zlikvidovat. I vanish jsem používala, ale při pohledu na mrtvoly ve slizu mě přešla chuť na pažitku i to ostatní. Letos kromě brambor (včetně hlíz) sežrali všechny rašící lilie, libeček, afrikány, a vůbec skoro vše co jen trochu chtělo růst. I mi došla trpělivost a boj jsem už vzdávala, než jsem se dověděla o indických běžcích. Tento týden si pro ně jedu a nemůžu se dočkat až je uvidím konzumovat ty slizouny.Možná mi kačky zaberou trochu času, ale určitě to bude méně než mi zabere sběr slimáků.Co se týká psa, mám trochu obavu, ale u pána, kde jsem se byla podívat na život kaček, měli dva psy a bez problémů.Jarka

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika