Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý večer... už jsem zoufalý... už asi měsíc se snažím bojovat s hryzci na zahradě - natlučením roxoru..pet lahví... napouštění děr vodou (dnes jsem tam pustil asi 200litrů vody a díra je se "kupodivu vůbec nezaplavila"... to by všechno ještě bylo úsměvné... ale méně úsměvné je to, že mi ty mrchy už zlikvidovali letos nádherné papriky... každý večer systematicky jedna kytka podruhé a samozřejmě si vybírá ty nejhezčí a nejsilnější... a dnes jsem zjistil,  že zlikvidovali asi 10 stonků s brambory... a to nejlepší nakonec... zkoušel jsem trošku hrábnout i vedle okolo a vypadá to, že letos asi ze 4 řádků brambor moc nebude... prostě katastrofa... bohužel to není jen na jednom místě a prostě asi 10 děr je v jednom rohu zahrady (cca 5metrů od pole)... další díry pak asi 10metrů od nich a další zase asi 10m... 

PS: napadlo mě co kdybych jim zkoušel teďka pravidelněji zapalovat paterdy a házet to pekně do těch chodbiček???

díky za každou radu... dnes jsem z té spoušti byl fakt už špatný...

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika