Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Dobrý den, od letoška mám konečně balkon a moc jsem se těšila, až si ho osázím. Mám vertikální květináče, kde mám jahody, bylinky, zvlášť pak pěstuji papriku v květináči a také hrášek. Moje nadšení už ale odpadá, jelikož neustále bojuji s nějakými škůdci. Mšice putují postupně po všech rostlinách, každý den po práci je tak hodinu sbírám, když už to vypadá nadějně, tak mi něco dělá malé dírky do rukoly a teď jsem si všimla, že mi odchází jahody.. Je na nich nějaký úplně miniaturní, skoro neviditelný roztoč a listy timpadem schnou. Zatím jsem sáhla po postřiku na přírodní bázi (rockeffect), ale dlouhodobě to nepomáhá. Je toto normální? Stříkáte preventivně všechny rostliny insekticidy? Osobně si nepamatuju, že by tolik škůdců řešili moji rodiče na zahrádce, kde už tak 40 let pěstují vše možné. To by nedělali nic jiného. Děkuji za rady a přeji úspěšné pěstování!
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika