Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Věřte, že se snažím v zahradě tolerovat cokoliv živého a to velmi často na svůj úkor. Obětuju nějakou tu rostlinu, nechávám růst kopřivy(o které jsem pak celé léto dopáná) ale pokud mi housenky rok co rok sežerou kalinu do posledního lístečku a nepřejte si cítit ten smrad co z nich jde, další jsou sežrané píďalkama(zřejmě) břízy i habry(stromy jsem ovšem nestříkala nikdy) tak člověka pak naštve, co tu ti ptáčkové dělají, když nežerou co majíwink A ano, stříkala jsem několikrát buxusové koule, kterých mám asi 70ks a jsou za nima léta práce... a napadly je ty hnusné housenky asijské či jakové to jsou. A motýla jsem viděla, není to žádný krasoňwink i když je pravdou, že kdyby mi je totálně(a všem kolem) nelikvidoval, tak i toho nechám žít. jenže... nemá být nenažranýwink Včera jsem si poprvé všimnula na zahradě šoupálka. Musela jsem s¨si najít, co to mám za ptáčka, nikdy jsem ho neviděla. Z koupacího jezera jsem nechala zarůst biotop a nikdo už se v něm nekoupá, jelikož nechci ze dna odsát kaly a tím zahubit kdehoho. A těším se na první žabkysmiley

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika