Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

To bude ona.Veľa je tých tmavočervených a sem tam tie druhé.To sú samičky tie tmavočervené? Na ibišteku jsem si je v sobotu všimnul až jsem se lekl a hned jsem je postríkal, nemel jsem nic jiného poruke jenom naftu ve spreji.Zahynulo jich kopu hned, ješte teď tam jsou.Mél jsem výčitky že co když je to užitečný hmyz ale je to prej invazný druh po roce 1990,když zmizla železná opona si dovolil přijet. On asi léta že jo.A včera jich bylo hodne na ringlote, ješte víc jak v sobotu. Mají se živit lipou ale nejbližší lípya jsoue dveste metru, snad se neusadí v mé zahrade.

Ale lienok je málo, ta zima co byla pred dvema lety je zdecimovala, to byli taky ty invazní lienky a naše co byli nejsou.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika