Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Dobrý den, koupili jsme s manželem pozemek. Pozemek byl celkem neudržovaný a zarostlý travinou, bylo zde mnoho mravenčích hnízd. Mravenci brzy pochopili, že se mají přestěhovat. Na pozemku bylo cca 500 hnízd. Ale o to by ani nešlo. Na pozemek jsme si nastěhovali karavan, abychom mohli s celou rodinou vegetit a trávit víkendy a prázdniny. A teprve to začalo. Když jsem se pustila do úklidu lůžkovin, tak jsme si všimla broučka, velmi mrštného. Rychle se ukryl do temna a zalezl do spodní části úložného prostoru pro lůžkoviny. Pravděpodobně se jedná o pozemku obecnou. Ale to jsem ještě nevěděla, začala obrovská hysterie. A během otvírání všech prostor v karavanu jsem objevila další 3 stejné brouky. Karavan jsme s manželem kompletně utěsnili montážní pěnou. Okna, dveře karavanu utěsnili novým těsněním a vypustili dýmovnici fumigátor. Od té doby žádný brouček v karavanu. Ale problém je ten, že Pozemky obecné... Ploštice... Jsme našli pod karavanem na podvozku a zdržují se uvnitř v předstanu, dokonce na dřevěném nábytku z palet. Ten jsme okamžitě vytáhli z představu ven, bude se pálit. Dokonce zalézají do textílií... Vlezly do podsedáků, už jsou vyhozené. V létě jsme si vytvořili s manželem wc dřevěnou boudu. Teď jak je podzim tak mi přijde, že se začínají zdržovat do dřevěné nové boudy. S manželem jsme odebrali předstan. Pod karavan jsem dala
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika