Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dnes nad ránom som konečne zistila čo mi obžiera priesady paprík. V kvetináčoch sa mi zo záhradnej zeme vyliahli malé slimáčiky.  Chápem to ako prvú predzvesť tohto roku a obliala ma hrôza. MInulý rok som nemala na záhrade kačky (skôr než stihli zožrať slimáky, niekto zožral kačky - bol to človek) no a koncom leta boli aj nejaké slimáky. V tom čase to až tak nevadilo, ale ak sa rozmnožili a vyliahnu sa na jarindecision

Kačky by to vyriešili, len som mala v pláne tento rok väčšie množstvo fazule a tú kačičky milujú, a jahody tiež. Pozn. nemám zeleninovú záhradu oplotenú a je spojená so zatrávneným sadom a dvoma opustenými záhradami = neustály zdroj slimákov. Riešili sme to kačkami, raz za 2-3 roky, ale záhrada tiež dostáva pocítiť, keď sú tam. Chémiu neriešim, sú tam ježkovia, užovky a žaby.

Ten, kto mi v lete zožral kačky zo záhrady musí teraz čkaťangry

Na záver budem optimista: Snáď aspoň tieto mrazy na niečo budú a trochu rôznu háveď zredukujú.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika