Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mám kousek od plotu 6O včelstev patřících sousedovi.Soused mi přijde jako sobec, který nehledí z vlastní pohodlnosti a prospěchářství na nic.Jak to u nás vypadá si určitě dovedete představit.Nezastaví ho ani to, že je manžel alergik.Každoročně jsme zkrášlení otoky od žihadel.Jezírko je poseté včelami, altánek zeje prázdnotou, protože se tam nikdo beze strachu neposadí.Práci na zahradě si udělat musím, tak se občas i stane, že se mi rojí nad hlavou, a já zabraná do práce, to ani nevnímám.A můj soused se směje tomu, kterak prý mi včelky jezírko vypijí, nebo tomu, jak se naše tvář mění v tvář Mongola.No, co by člověk neudělal pro milé sousedské vztahy.Jestli jsou všichni včelaři tak milí, tak potěš.Naše zahrady se mohou stát nebezpečnými, ale co bychom pro včelky neudělali, že.Pája

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika