Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Můjpříspěvek je určen pro přispěvatele, který se podepsal Antonio Anonimus" Včely jsou užitečný hmyz, bez něhož by velmi prudce poklesla produkce všech zemědělských plodin, tedy i Vašeho ovoce a zeleniny. toho by si asi mněl být každý vědom, i když uznávám, že sousedské vztahy jsou věc očemetná. Já sám jsem včely choval na své zahradě vzdálené asi 500metrů od obytné zástavby. Před několika lety se město rozšířilo tak, ze dnes mám rodinné domy padesát metrů od česen úlů. Všichni sousedé onich vědí a nikdo si nestěžoval. Když jsem loňskou zimu o všechna včelstva přišel, chodili dokonce za mnou se slovy"člověče, tady je nějak mrtvo, když ti tady kvetly stomy, tak to vždycky jen hučelo, a beznich je tady smutno" Už jsou zpět a nikomu to nevadí. mirek

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika