Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den všem, tak se mi asi pomalu daří likvidovat mravence . Za více než tři roky sežrali naprosto vše, co jsem jim dal a teprve nyní se zdá, že boj s nimi končí. Je pouze otázkou, co na ně vlastně zabírá. Jak jsem psal, nakoupil jsem za tu dobu 14 druhů nástrah a ty jsem různě kombinoval a denně doplňoval a díval se, co se okolo domu děje. Všechny kupované nástrahy měli deklarováno, že si je nanosí do hnízda a tam postupně buď uhynou, nebo způsobí neplodnost .  Další produkty, které jim "nevoní" jsem používal preventivně tam, kam se ještě nedostali. Myslím tím pepř, savo, ocet, jar, kvasnice, prášek do pečiva zbytky ředidel, oleje a jiné silně aromatické odpuzovadla atd.  Navíc je v půdním prostoru už nějaký čas uchycen vibrační plašič mravenců, který 2x za minutu vysílá vibrační a rušivý signál. Teprve ale až po použití BORAXu smíchaného s medem se začaly dít viditelné změny. Když se ale dívám okolo domu, vypadá to, že tam nejsou ani jiní (malí)  mravenci , ani "rybičky" u odpadů, nejsou tam sršni ani vosy, které před tím bydleli v mezi . Jelikož je nyní chladno, nelze s určitostí říct, že mám zcela vyhráno. Teprve s příchodem teplých a slunečných dnů totiž začali mravenci vždy aktivně opravovat a budovat své příbytky. Jarda

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika