Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, tak plašič pracuje a mravenci jsou schopni lézt i po NĚM a nijak moc jim nevadí, asi to bzučení mají jako ukolébavku. Koupil jsem 3 l octa a rozprašovačem jim vždy nastříkám na cestičky - po půlhodině jim to už zase nevadí a klidně si pracují po svém. Včera jsem našel doma SAVO a tak neředěné jim taky dávkuji dle možnosti. Několik jich zatím pochcípalo, ti ostatní je fofrem odnesli a tak uvidíme, co bude dál. Ještě koupím několik balíčků pepře - jak mi zde radíte - a uvidí se. Pokud  má někdo z Vás namíchaný  ten preparát s BORAXem a má to vyzkoušené ,měl bych zájem .

 Jinak děkuji všem za rady - začínám tušit, že budu muset rozebrat střechu a najít jejich "sídlo". Střecha je putová, poplechovaná, klasické prkené stropy a skelná vata jako izolace a půdní prostor vysoký jen 35 cm.To je ale práce na měsíc.

Jarda

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika