Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím, minulý týden jsem měnil okap a svod u malého, přízemního domku. Po severní steně jsem viděl lézt mravence - byli zvláštní. Velicí snad 7 mm a lezou jakoby zpříma a poposedávají na zadek a drží se přitom jedním párem nohou a dvěma ostatními páry nosily vše možné pod střechu domu. Bylo jich snad tisíce. Od majitel jsem zjistil, že se tam objevili, brzy poté co  před 40. roky domem zasadil tmavou jedli. Tato jedle vyrostla do 30. metrů výšky a loni ji musel nechat porazit, protože jí vítr naklonil a padla by na dům. Mravenci ale zůstali a nic na ně nepomáhá. Za tu dobu vyzkoušel vše, co se dá na mravence použít včetně tehdy prodávaného DDT. Do měsíce byli vždy zpět. Už ten boj vzdal a já mám obavy, že pod dřevěným obkladem "římsáků" mají snad tunu bodliček . Co tedy na ně, poraďte, prosím  .

Děkuji 

Jarda   

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika