Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
náš krtek si teď vzal volno. Už několik dní žádná nová krtina, jen jedna malinkatá, abych si náhodou nemyslel, že jsem vítěz. Máme patovou situaci. Krtkovi s u nás zřejmě přestává líbit, protože celá zahrada díky plašičům bzučí a do jeho chodbiček pouštím neustále dýmovnice, které hezky mapují jeho vybudované imperium. Jenže nemá kam odejít. My jsme navezli 7 tater nádherné černé zeminy, sousedi mají kamenitou, drnovou zahradu a kolem cesta se zámkovou dlažbou. Nechápu, jak se k nám dostal a kdo mu dal tip. Sbírám zatím odvahu vydat se do OBI, vyhledat pečlivě ukrytého podavače (prodavači zřejmě vymřeli) a oslovit ho pro něj příliš náročným dotazem na past Farilia. Jednou jsem se tam jedné paní, co měla na sobě mikinu s nápisem "zahrada" zeptal na sazenice a ona mě odbyla, že tomu vůbec nerozumí, že bydlí v paneláku na Jižním městě. Na můj údiv, že má na zádech nápis zahrada mi řekla, že to je jen náhoda, že to na ní nějak vyšlo...
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika