Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Už jsem to tady psal. Na krtky stačí malý drobný psík.  Rasa: Parson Russel terrier, nebo Jack Russel terrier. Pes. Čubička je méně výkonná, řekl bych, že je líná, i když loví taky. Za rok 2012 psík zabil 9 krtků,  za 2013 dostal 5 krtků.  Pokud jsem našel mrtvolky. Možná to bylo víc, nemám náladu pátrat po krtčích mršinách. Hryzce spočítat nelze. Hryzce po ulovení hned sežere (psík rád biostravu). Krtka zabije, nechá ležet. Mám ho naučeného tak, aby hrabal jen v trávě a pod stromy, nikoli v záhonech. (Asi 1/2 roku učení). Hraboše neloví, na ty to chce kočku. Taky tenhle psík zabil kunu, potrhal a nechal ležet.  Spokojenost, Na 1/2 hektaru se dnes vyskytne krtina jen výjímečně. Dříve to bylo přes 100 krtin zjara a napodzim.  Prvního krtka lovil celý den, pak získával postupně zručnost. Dnes od vyčenichání do zabití mu to trvá asi 20 až 45 minut. Pak se musí do vyhrabané díry hodit lopata kompostu a zahrábnout. Krtčí mršina jde do popelnice. A je po problému s krtky a hryzci.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika