Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Já osobně jsem přesvědčen že toho krtka na ty vidle naberete a odnesete za potok, stejně tak to dělám i já. Někdy mi sice při tom spadne na kompost ale to už je věc jiná. Já pozoruji jejich stále větší aktivitu, minulý víkend zhotovený záhon na rajčata byl včera podrytý, nově vysazená réva rovněž podrytá, holt se mu lépe ryje u mě na záhonech než na zarostlé zahradě u sousedů. Tablety naftalínu mi předloni vyžduchal ven na povrch a tak chci zkusit nějaké silněší petardy do děr. Momentálně ryje dosti těsně pod povrchem, je mokro a zvažuji zkusit i svářečku. Jednou jsem svařoval sloupky a u sousedů (u těch hodnějších) vylezli dva krtci přímo pod jejich nohama. Dalšího jsem vyryl rýčem když zrovna dělal hromádku, bohužel nějakou nešťastnou náhodou mi z něj spadl a zlomil si vaz. Od té doby zvažuji že to zkusím, ale znáte to, jednou zapomenu svářečku, pak zas není mokro...

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika