Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím, taky bych přidal příhodičku s krtkem. Cca rok se snažím postupně "tvořit" zahradu okolo novostavby. První rok sem začal s předzahrádkou a postupně pokračuju dál a dál. Krtka sem, až do minulého týdne, znal jen z večerníčku. No, kdo by si nepamatoval díl Krtek a zahrádkář... tenkrát jsem se tomu smál a fandil tomu roztomilému zvířátku. Je to asi 14 dní, co jsem konečně dorovnal zbytek zahrady a zasel novej trávník. Hlína byla srovnaná skoro podle vodovány a to denní nekonečný zalejvání, ufff. Když z ničeho nic se jedno ráno objevila hromádka, pak další a pak nějaká ta chodbička okolo plotu. No nic, každý ráno jsem to poctivě zašlapal a nějak moc se kvůli tomu nestresoval. Všechno se zatím odehrávalo jen těsně u plotu a jen výjiměčne na budoucím trávníku. Jednou v podvěčer si uskrávám vínečko pod pergolou a vidím jak něco černého leze po zahradě. Jako zkušený chovatel ještěrů sem mrštně přiskočil a chytil lezoucího krtka za hlavou. Jak "rozkošné" to je zvířátko. Černej sametovej kožíšek a ty krásný tlapičky. No nic, udělal sem pár fotek a odnes toho mrňouse kousek do pole za zahradou, počkal až se zahrabe a málem mu ještě zamával. Pak jsem dopil večerní sklenku bílého a šel chrnět. Co jsem, ale ráno uviděl na zahradě.. apokalypsa. Myslel jsem se, že ještě spím a zdá se mi horrorové B-čko Pomsta krtků IV.  Na novém, krásně rostoucím, trávníků snad 10 hromádek. Čerstvě zasázená skalka rozrytá a skalinčky vyvoraný i s kořeny. Pak cesty rozrytý okolo baráku, až do předzahrátky a tam taky spoušť jak po leteckým bombardování. A co sem neuviděl... uprostřed toho ležel na trávě nataženej mrtvej krtek. Hajzlík. Asi z toho dostal infarkt. Nebo možná pomohla sousedovic kočka. Toho dne se to ve mě zlomilo a já jsem na ty malinký, roztomilý zvířátka změnil názor. Další dny se bohužel začaly objevovat hromádky nanovo. Nebyl tam sám, přivedl si celej gang.. no nic, boj začíná.

Pokračování příště...

Macek666

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika