Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Za 2 roky jsem vyzkoušel snad všechno. Klešťovou past, trubkovou past, sklenici, vodu, tablety, plašiče a nic. Byl strašně chytrej. Všimněte si minulého času. Už před dlouhým časem jsem tady četl o pasti Farilia. Myslel jsem, že je to další slepá ulička. Protože jsem ji ale minulý týden uviděl a nevěděl už kudy kam, koupil jsem ji. V sobotu ráno jsem ji nastražil a večer jsem ji, v podstatě formálně, šel zkontrolovat. Byl tam. Ještě tam asi nějaký bude, takže nechci chválit den před večerem. Ale tento okamžitý úspěch jsme se ženou oslavovali celý zbytek víkendu.  Věřte, že žena řekla, že by za tu past dala i pět stovek, kdyby věděla, že to tak dopadne. A šéf OBI nejsem. Ostatně mě nejdřív naštvali, protože jsem si tam šel pro novou síť na okurky a oni ji nevedou. Ale místo sítě jsem koupil past. A dobře jsem udělal.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika