Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Sníh slezl a mě slezly i vlasy z hlavy!!! Loni vymazlený trávníček se změnil ve vybombardovaný Kolín (soused vedle začal stavět barák a ti černí zmetci v kalhotkách a s lopatičkama se snad přestěhovali k nám)! S krtkem uz bojuju 2 roky, převážně neúspěšně - citron, naftalín, moč, písek z kočičího záchodku, speciální karbidové dýmovnice, sirné knoty, petardy, petky na roxorech, voda, staré maso a vajíčka, otrávené maso, nafta, petrolej, číhání s motykou, pár věcí o kterých se ani nebudu zmiňovat, jelikož by se ochranáři a policajti asi pos... a ani nevím co jsem ještě vyzkoušel a ti černí teroristi furt lezou ven. Účinek byl buď dočasný 2 - 5 dní, ale většinou ten HAJZL vylezl 10 cm od "zaručeně" fungující nástrahy.  Dneska jsem si dal volný večer a prolezl asi 6 webů zabývajícími se krtkem. Mám tolik informací v hlavě, že bych mohl napsat diplomovou práci na téma: Já a můj nesmrtelný soused krtek. Můžu s klidem říct, že podle toho co bylo všude napsané NEFUNGUJE NIC, až na trubkovou past a pastičku z OBI (snad)! Jistě můžete se ohradit, že Vám ta vaše věc funguje, ale myslím si, že pokud se Vám podařilo krtka dostat pryč - byla to opravdu náhoda a nebo krtek umřel smíchy. Takže co z toho vyplývá - zitra jdu koupit drátěné pasti, postavím zátarasy a budu čekat a přísahám, že pokud se mi dostane nějaký krtek do ruky a netrefí mě šlak z radosti, tak ten se bude asi divit. (Určitě pak napíšu jak jsem dopad).

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika