Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tak mi se míjí účinkem i trubková past!!! Přestože ji instaluji už ani nevím po kolikáté (víc než měsíc)-můj krtek si ze mě dělá normálně srandu. Poprvé past podhrabal- jel prostě o patro níž, při dalších pokusech buď past komplet ucpal hlínou nebo ji ucpal a ještě na jedné straně vyšprtal směrem k povrchu. Dokonce jsem už past našla i otevřenou -ty plechové záklopky se přilepily nahoře k trubce jak už je vevnitř zamazaná hlínou -ale obě dvě -tak mi není jasné zda má můj krtek kamaráda, který mu z opačné strany chodby chodívá pomoct anebo je geniální... LiquidGel se zrychleným účinkem se taky totálně minul účinkem a tak můj krtek řádí pouze na cca 2m čtverečních v rohu zahrady vymezeném ze dvou stran plotem s nepříliš hlubokou betonovou podezdívkou a ze třetí pouze obrubou z dlažebních kostek cca 4cm do země. Do nově založeného a nyní už vzrostlého trávníku se zatím nepustil což je sice dobře, ale já do onoho trojúhelníku (který je už kdovíjak dlouho holý po Roundupu) potřebuji sadit trvalky, které chuděry přežívají zakoupené v květináčích...

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika