Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Prosím vás, a to znamená, že ho to zabije? Já jsem to neviděla, ale podle popisu si to představuji jako velikou past na myši.

Taky nemám ráda krtky na zahradě, loni jsem měla na 10 m2 zahrady přes 380 krtin. Ale raději bych měla ten patent z trubky, kdy se krtek chytí a já si s ním udělám procházku daleko do lesa na mýtinu, kde mu nebude zle a já nezabiju živého tvora.

Hryzce mi tak líto není a na ty se prodávají voskované granule, které nesímte vzít do ruky, ale zato stačí do jeho chodbičky dát jednu. Jen nesmíte na nic sáhnout, oni jsou velmi plaší a velmi inteligentní. Vyfotila jsem mrtveho hryzce, kterého zahodila kočka - překvapilo mě, že to je fakt krásné zvířátko.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika