Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Ahoj lidičky, takže my máme doma 2 psy, pinč a jezevčík, pinč už nám vyhrabal na zahradě hnízdo potkánů. Bylo jich tam 11 mladejch ještě neochlupenejch, po zničení hnízda sme mysleli, že budou konečně pryč, měly jsem tam totiž nepořádek, ten sme ukliudili a hnízdo zlikvidovali, jinak, měl jsem u toho foťák a mám to všechno zdokumentovany, jak se pes honí a kouše s potkanem, jak je vytahuje a tak, byla to sranda, dokonce 2 z 11 si nenechal vzít a sežral je :-), jednou jsme jim do nory taky lili vodu a vyskákalo jich taky aspoň 10. Ale pořád to není nic proti tomu co máme teď , matka pořád nadává že máme potkany pod kůlnou a na zahradě, ale pod kůlnou je bordel strašnej a dává se jim tam jídlo, který má být pro pse, ale potkani jim to asi berou. Když řeknu že by se to mělo uklidit, (vyhodit) tak o tom nechce slyšet, že by to nebylo kam jinám dat. Že vyhazovat to nechce. Včera jsem ji řekl ať si jde stoupnout pod kůlnu na minutu, ale nechtěla. Kdyby přišla vyděla by každou minutu mega moc potkánů, běhali nám pod nohama a nic si z toho nedělali. Troufám si říct že jich tam máme aspoň 50. Včera jsem tam stál se vzduchovkou :-) Když nemají rodiče o zničení potkanů zájem tak já se aspoň po večerech nenudím :-)
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika