Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Pokud potkani vytvářejí nory v nějakém tvrdším suchším materiálu, měly by jít  zaplynovat čpavkovou vodou. Čpavek se totiž velice intenzívně rozpouští ve vodě, takže se ho do té vody dost vejde a v uzavřeném prostředí nory potkani hynou okamžitě šokem. Já jsem si na to koupil 50 mililitrovou plastovou stříkačku v lékárně. Čpavková voda se koupí v drogérii. Na stříkačku se nasune kus tenké plastové hadičky, aby se čpavek dostal blíže k potkanům, kromě toho čpavek je lehčí než vzduch, takže do spodních částí nory by se sám nedostal. Pokud to ale budou rozsáhlejší soustavy nor s větráním a v mokrém prostředí, tak to asi příliš účinné nebude, čpavek se do vhlka pohltí. Musím ale uvést, že zatím jsem to přímo nevyzkoušel.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika