Skleník firmy Maxgarden - vaše zkušenosti?



Kamila S. - (36) - 136.173 (?) 
19.1.2014 14:34, zobrazeno: 17623x

Dobrý den,

uvažuju o koupi skleníku od firmy Maxgarden - Zahradní polykarbonátový skleník Craftfield 2,52 m. Je z dutinkového polykarbonátu. Pročetla jsem zdejší diskuzi a vesměs píšete o konstrukci z pozinkovaného železa. Tento skleník má konstrukci hliníkovou. Bude proto méně kvalitní?

Skleník chci na papriky a rajčata, možná okurky. Z jara na salát a ředkvičky. Také bych tam chtěla nějakou poličku na vypěstování přísad. Udrží ji hliníková konstrukce? Také se tam asi objeví semenáčky masožravek :)

Děkuji Vám za odpovědi a reference - ať už na firmu, tak přímo na skleník. K.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
host - 235.147 (?), 19.1.2014 22:51

Ale ano   proč ne,  zálaží na tom   k čemu  skleník chcete.  Pokud tento  Skleník    postavíte   na místě  chráněné před  silnými nárazy  větru budete  asi spokojená  5000+   základana = 6000 kč   velmi dobrá  cena.

Moho lidí  tady   potřebuje mnohem  větší a  vyšší skleník   pro svoje  zájmy.  Někdo     zase jako potřebuje postavit   skleník na  větrném místě   a k  tomu se  takové skleníky  nehodí.    Jen Vám  doporučuji koupit ještě   automatický otevírač  oken.   Pol.  skleník   se více zahřívá ,  což je  dobrá vlastnost, ale jak  jednou zapomenete   otevčít okno  může to být konec   úrody.   Automatický otevírač  Vám bude  sám regulovat  teplotu ve  skleníku. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Kamila S. - (36) - 136.173 (?), 19.1.2014 23:08

Děkuji Vám za reakci :) Skleník bude stát čelem u zdi. Nárazům větru by neměl být přímo vystaven.

Myslím, že tato velikost mi bude stačit. Chtěla bych, jak jsem psala, pěstovat hlavně papriky a rajčata, choulostivější rostliny. Jinak mám záhony, na kterých roste to ostatní.

Děkuji i za radu ohledně automatického otvírání okna. K.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 76.47 (?), 30.3.2016 15:38

Važená zbytečně vyhozené penize nedoporučuji po dvou letech polykarbonát steřelý a polamany nesedí v dražkách. M.Sobek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 27.132 (?), 9.4.2016 17:35

Podobné dilema jsem řešil před nedávnem zahrádku mám na otevřeném prostoru, kde je někdy náraz. vítr dost silný. Zvolil jsem variantu oblouk.skleníku Gardentec, poykarb.desky jso přichyceny vruty s podložkami. Zatím jsem v začátcích, čas ukáže zda byla má volba správná.

skleník
skleník
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 93.9 (?), 7.4.2018 15:19

Jsou to vyhozené peníze za sezony se začne polykarbonát rozpadat dnes jsem ho likvidoval do šrotu

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika