Polykarbonatový skleník Gren line profi



host - 163.229 (?) 
15.1.2011 16:54, zobrazeno: 7101x

Prosím,  zda má někdo zkušenosti s usazením pozinkovaným rámem pro tento skleník.Zda na holou zem,4 piloty do rohu semi zdá málo, bojím se převrhnutí při silném větru.Uvítám i zkušenosti při stavbě celého skleníku, diky pepa

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
host - 58.217 (?), 9.2.2011 22:26

     Pokud je to ten hliníkový rám, tak vám přeji hodně štěstí, protože jej budete potřebovat. K tomu pozinku, určitě bych to nedával jen na zem - tchán udělelal základ a postavil to na základ, ke kterému ty plechy ještě ve vinglu přišrouboval. Pak stavěl hliníkový rám - dělali jsme to spolu nejmíň  3 dny, to byla pakárna. Čínskej návod, podle kterého se muselo stavět bez nervů, jinak bych ho už dávno dal do šrotu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
majkyss - (27) - 83.112 (?), 21.2.2011 11:08

Koupil jsem chodníkové patníky a na ně jsem je našrouboval.Mám to 3 roky a drží :)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 164.161 (?), 21.2.2011 12:22

ten skleník jsem stavěl loni na podzim na rám z vingle který byl svařený a ukotvený kulatinou do země asi na 6ti místech a na něj jsem přišrouboval pozinkovaný rám skleníku, montáž šla dobře, stavěl jsem to sám asi den víc určitě ne, ti předchozí přispěvatelé jsou nejspíš pat a mat :-),detaily sestavení jistě nejsou v čínštině:-)je jasné že se to skleněnému skleníku nikdy nevyrovná, mám ted obojí tak napodzim zhodnotím kde byla lepší úroda.tak hodně zdaru a pevné nervy?:-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika