Jakou koupit kvalitní folii na foliovník



host - 12.50 (?) 
17.2.2013 11:42, zobrazeno: 21795x

dobrý den zhotovil jsem si z železných profilů foliovník a scháním kvalitní folii s oky rozměry d 3,20m š 2,70m v 2,10m prosím jakou koupit děkuji

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 242.167 (?), 17.2.2013 12:44

Nechal jsem si u firmy HCV group, a.s. zhotovit fólii na míru. Je kašírovaná, mám ji již třetí zimu a jsem spokojen. Kašírovaná fólie nejeví zatím známky opotřebení a to ji na zimu neuklízím. Na co potřebujete oka? Folie má dole půlmetrové přesahy které se zahrnou zeminou a není nutné další uchycení.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Jarik - (40) - 6.227 (?), 20.2.2013 16:01

Dobrý den pane Mirku,

taky přemýšlím o tom, jak takový foliák vyrobit, aby se na jaře rychle a jednoduše složila konstrukce a na ni nasadil svařený (sešitý) obal, jak udělat vchod, oddělávací boky? Přes léto chci nechat jenom střechu a 1, 2 boky. Porad´te, foto není?

Jarik

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 201.46 (?), 4.3.2013 19:35

Dobrý den

 Já mám folii koupenou ve Fatranu, kde mi prodejce deklaroval, že mi vydrží 3 roky, protože je UV stabilizovaná. Foliáče už budu mít 5 rokem a krom protržení stříšky ve špici vlivem velkého nánosu sněhu je fólie stále pevná, takže si myslím že vydrží určitě letošní sezonu a možná i tu další. Přeji hodně tvůrčích úspěchů 


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 57.82 (?), 28.3.2013 12:21

Dobrý den, zakoupili jsme asi před 8 lety folii GInegar /dovoz myslím z Izraele - inzerát časopis Zahrádkář/, folie je v pořádku. Doporučuji Iva

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 133.163 (?), 28.3.2013 13:16

Já mám foliák na "stabilno" už čtvrtým rokem. Folii nesundávám protože její přesahy jsou zahrabány do země, zasypány zeminou, konstrukce foliáku ukotvena v rozích, k zaraženým do země kusům lešeňových trubek. Foliák musí být uchycen velmi dobře aby odolal větrům. Na jednom čele mám posuvné dveře ze čtverky polykarbonátu přišroubovaného na rám z hliníkových profilů na okenní síta. Ve střeše je jedno samootvírací okno, rovněž z polykarbonátu, folie je sešita jako jeden kus, v místech kde jsou dveře nebo okno je jen naříznuta, různě zahnuta a přivázána ke konstrukci. Pokud folie časem "odejde" tak ji nahradím už sklem nebo polykarbonátem. Konstrukce je z profilů na sádrokarton, jen čela jsou z svařena jeklů 20/20 a pozinkována

Fotky nemám ale o víkendu se chystám na zahradu, kde buduji další skleníček, takže mohu nafotit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 37.35 (?), 30.3.2013 8:28

Známý, který má zahradnictví, přísahá na folii Ginegar  - o něco vyšší cena se prý bohatě vyplatí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 160.145 (?), 9.4.2020 23:18

Já jsem relativně nedávno kupoval větší kus na letošní sezónu, protože ta původní, takový kus "co dům dal" byla po roce a něco dost zničená. Plus jsem se na popud manželky rozhodl, že postavím ještě jeden, tentokrát tak 2x větší než ten starý. Konstrukci už svařuju druhý týden. Co se folie na foliovník týče, radil jsem se se sousedem - takový strýček pompo, co zasadí, to vyroste kilometry :) a radil mi, ať je konstrukce klidně jak mám teď, pod domácku, ale kvalitní folie musí být, takže jsem na něj dal a koupil 25 m fólie po nějakýcj 720 Kč/metr, div sem se při placení neobulil a stavím, a DOUFÁM, že se ta investice vyplatí časem vrátí na úrodě a manželčině spokojenosti :)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika