Ako spraviť skleník z PE fľiaš?



Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3225) - 5.149 (?)
5.2.2013 12:09

Já se zase divím, že se vy divíte. Asi zde diskutují lidé, kteří nemají polykarbonátový skleník a chtějí si něco zatepleného pořídit. Teď zrovna mně nic lepšího nenapadá, ale mám Rols Royce a divím se proč někdo diskutuje o tom jak si opravit starého Trabanta.

             Mr Big

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
                     
host - 205.3 (?), 2.4.2017 17:30
Jen to pravda škoda že se stále objevují poznámky s umyslem urážet namísto pomoci zájemcům poradit a podělit se s vlastními zkušenostmi. Děkuji všem kteří se se snaží poradit a pomoci. Já nevím jak to udělat když nemám obrázek. Jak mám ty petky spojit navlékání na týče nebo drát. Můžete mi někdo poslat obrázek jsem už starší blond a sama ženská to není problém když budu vědět jak na to.Díky za popis případně obrázek jde o to: Mam oříznout dno a další pexkurze do ní zasunout do požadované výše? Jak to udělat aby na drátu a tyči držely se neviklady. Prosím jen seriózní rady případně obrázky. Dekuji Ulla
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
ucholator - (3) - 218.138 (?), 3.11.2007 6:31
Bol tu dotaz ako sa PET lepia. Odpoved, nelepia sa. Neviem co by tam bolo treba lepit :-) Konstrukcia je proste urobena tak, ze netreba nic lepit. Kto ma zaujem, mozem urobit par foto (pripadne detail). Ma to velku vyhodu! Ked sa flase zaspinia, jednoducho ich vyberiem, ocistim a vlozim spet. Kontakt ucholator@operamail.com
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Daniela. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1262) - 204.208 (?), 3.11.2007 9:25
Pane Víte, nemohl byste to foto vložit sem na diskusní fórum? Myslím si, že by zajímalo víc lidí, jak to vypadá...   Díky Daniela.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
ucholator - (3) - 218.136 (?), 28.12.2007 7:11

Pokusal som sa sem nejake obrazky vlozit, ale bohuzial pri mojom pripojeni to nejako neslo. Navod aj s fotom petovnika si mozete pozriet na samsung1.webovastranka.sk/forum/907/494_Petovnik.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
mikej1 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (185) - 59.228 (?), 28.12.2007 10:20

Nějak to nejde, píše to:

Chyba Chyba


Prístup zakázaný

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 85.27 (?), 28.12.2007 11:43

Taky mám prpblém s prohlédnutím obrázků. Z jediného, který se otevřel soudím, že se jedná o kovový rám a složené PETlahve slouží jako výplň bez nároků na samonosnost stěn jako u okurkáče.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 218.138 (?), 28.12.2007 17:22

Ano mate pravdu. Musel som zmenit pristupove prava. Teraz je to uz v poriadku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Daniela. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1262) - 204.208 (?), 28.12.2007 20:18

Mě to otevřít šlo. Je to docela zajímavé, i když mi to připadá strašně pracné.   Daniela.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 76.52 (?), 5.2.2013 11:02

Dobrý den já Vás čtu a divím se o čem diskutujete.Já mám sleník s polykarbonátu na zemi mám zámkovou dlažbu kolem do kola na zemi mám polyestren nad tím asi 60cm regálek na tom mám plastové bedýnky a v těch mám belíky a td. Pod regálem pet láhve 1,5 2 3 6 25l co se sehnalo u prostřed mám nádrž na 750litrů dohromady asi 3500l vody.Nikomu nebubu nic vnucovat ale rozdíl proti venkovní teplě je 5-7stupňů večer třeba i 10stupňů.Ráno to nemá vliv na ochlazování protože je tam hned tepleji ta voda na to nemá žádný vliv.Samozřejmě občas přitomím ale to už musí být velký mráz.Nikomu to nevnucuji ale ta telná setrvačnost je tam veliká.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3225) - 5.149 (?), 5.2.2013 12:09

Já se zase divím, že se vy divíte. Asi zde diskutují lidé, kteří nemají polykarbonátový skleník a chtějí si něco zatepleného pořídit. Teď zrovna mně nic lepšího nenapadá, ale mám Rols Royce a divím se proč někdo diskutuje o tom jak si opravit starého Trabanta.

             Mr Big

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika