Agroflex skleníky



host - 146.241 (?) 
19.7.2019 15:27, zobrazeno: 5633x

 Dobrý den. 

Máte někdo zkušenost se skleníky od firmy Agroflex-Profi zahrada? Děkuji

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
host - 104.140 (?), 23.2.2020 12:36

Dobrý den, zaujal mne skleník Titan od firmy Agroflex. Na stránkách firmy je uvedena adresa, na které je možno jejich výrobek vidět, ale na této adrese reálně firma nesídlí. Také telefonický kontakt neprobíhá příliš důvěryhodně... Máte prosím ještě někdo reálnou zkušenost s touto firmou a jejím skleníkem Titan?

Díky.
Radek Pelouch

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 243.114 (?), 23.2.2020 19:26

Sídlo firmy/korespondenční adresa se nemusí shodovat s adresou skladu. Co je na tom k nepochopení? Nejspíše mají pronajatou virtuální kancelář, kam jim chodí pošta nebo je to adresa někoho z majitelů.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 179.110 (?), 19.4.2020 0:47
Vybíral jsem skleník podle kvality, recenzí a zkušeností jiných s tímto typem skleníku. Jsem rád, že jsem vybral tento obloukovitý, místo klasického. Velikost 6x3m je pro nás také dostačující. Oblouková střecha je tvořena celým dílem polykarbonátu a je ke konstrukci přišroubována na mnoha místech, čímž dále zpevňuje celý skleník. Dostatečná možnost větrání - dvoudílné dveře, okno. Možnost dalšího střešního okna jsme nevyužili. Jediné, nad čím jsme chvíli přemýšleli, bylo vyřezávání polykarbonátu na přední a zadní zaoblené části, ale chce to jen opatrnost, zalamovací nůž a nikam nespěchat. Doporučil bych rozšířit návod na řezání desek. Občas v návodu nesrovnalosti v označení dílů - špatně přeloženo. Se stavbou i konstrukcí skleníku jsme spokojeni, automatické otevírání okna funguje bezvadně (chce to jen vyvrtat do konstrukce 2 díry na uchycení otevírače). Za mě velká spokojenost :-).
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 2.197 (?), 27.4.2020 17:36

Dobrý den, je možné mi poslat fotky Vašeho skleníku od AGROFLEXu?Mám o jejich skleník TITAN LUX zájem, ale čekám až bude k vidění. Cca za 3týdny v Praze.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 168.213 (?), 19.3.2021 20:07
V pondělí jsem objednal skleník OPTIMA LT1. Následně zavolal na uvedené číslo. Ano, zvedl to muž, evidentně ruské národnosti, trošku lekl, ale o to více mě utvrdilo v pravdivosti uvedených informací, že výrobky jsou ruské:). Ve středu mi volali, že je vše připraveno. Ve čtvrtek večer jsem již měl na místě svého bydliště. Mohu jen doporučit a nebát se. Za mě velká spokojenost. Pepa Trubín
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika