Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

samozřejmě že vyvážení zeminy nutné není, ale když v něm máte pár let po sobě stejné rostliny, třeba plodovou zeleninu, tak se zemina unaví, rostliny postupně vyberou stopové prvky a časem zjistíte, že i když hnojíte ostošest, rostliny už nejsou jako dřív. Zeptala jste se a já popravdě odpověděl, že zeminu měním. Taky mám zato, že když budu kompost a zeminu do skleníku jen vozit, tak se ta vrstva bude postupně zvyšovat a jednou k tomu vyvezení stejně dojde. Skleníková skla pod názvem Helios nejsou čirá a tak není nutné je za normálních teplot přistiňovat. Když ale vystoupají k 35° není jednoduché v skleníku ukočírovat vnitřní teplotu. I když větráte, na slunci sekonstrukce skleníku rozpálí a uvnitř je opravdu horko. A třeba paprikám teplota nad 30° příliš nevyhovuje. Pak pomůže, alespoň já to tak dělám, překrýt části střechy, kde není větrání, třeba bílou netkankou. Konstrukce skleníku je pak zastíněná a tolik se nerozpálí. No a samozřejmě ve skleníku to v zimě není jako ve sklípku a také nikde nebyla řeč o uložení ovoce a brambor, ale jen o některých druzích zeleniny. Ale když není sklípek, tak skleník na nějakou dobu s uskladněním může vypomoci. Mě mrkev a červ. řepa opravdu vydržely letos uskladněné až do dubna. Ale nikoho nenutím, aby dělal totéž.Walter

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika