Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Super. Zkuste tedy všechny ty bludy vyvrátit a pravdivě sdělit, kolik jste do toho investoval peněz a času, na co přijde provoz a jakou z toho máte úrodu oproti beznákladovým záhonům. To je to podstatné, co mě na tom zajímá, aby se člověk mohl rozhodnout, zda to pro něj má smysl. Před lety mě to zaujalo, propagoval to nějaký Pavel Sýkora, ale když se chtěl člověk zeptat na cokoli (nemluvím o konstrukčním řešení), odmítl odpovědět a zaklínal se "know-how". Neřekl náklady na vytápění v zimě, neřekl orientační cenu na pořízení, provozní náklady mimo zimu, prostě vůbec nic. Jediné, co psal do svých příspěvků, bylo "zázraky" a "tuny zeleniny a ryb za sezónu". Takže pokud byste měl chuť se trochu rozepsat, určitě bych to (asi nejen já) uvítal. Díky.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika