Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Já foliovník nestíním ničím. Mám světle zelenou kašírovanou folii a dvoje dveře na suchý zip. Ráno od vrcholu foliovníku tyto dveře kousek stáhnu dolů, takže mi vzniknou trojúhelníková okénka na obou stranách. Když je hodně velké vedro, tak stáhnu a naroluji dveře od shora ještě níž, třeba až 20 cm nad zem. Na noc ta okénka také zavírám. Problém jsem zaznamenala pouze tehdy, když foukal hodně silný vítr a přitom svítilo sluníčko. V tom případě nebylo vhodné dělat okénko na obou stranách, ale jen z jedné strany, z té odkud vítr nefoukal. Kvůli tomu jsem ho také hned první rok přestěhovala a to na místo, kde ze strany převládajích větrů má krytá záda stodolou. Od té doby problém není žádný a větrání je dostačující bez stínění.    

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika