Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím lidičky.Já zas tak dlouho nezahradničím a proto pročítám různé rady a tipy.Někdy jsou to stále opakujicí, jindy poučné ale ja ted reaguji na to vyhřívání.Já osobně mam pouze starý foliak, taky jsem řešil jak ochránit sazenice když jsem je přinesl na zahrádku. tady muj pokus který mě plně vyhovuhe a je funkční.Takže koupil jsem menší pařeniště kterých je spousta v marketech jako obi a pod.Nemyslím to pevné ale to z těch PVC.Přesné vyrazy pro material nebudu komolit.Do svojeho filaku dám na zem několik desek na ně postavím zakoupený foliak, dovnitř na zem položím polystyren není tak drahý, no a pak poukládám v plastových bedýnká připravené kelímky ze sazenicemi.Rozdíl teploty po přidání několika petlahví jak se tady píše nebo zapálené svíčky je dostačující aby to přežilo.Teda alespon mě to funguje na severu moravy.No a při výsadbě malý foliak dám ven a používám, na podzim schovám a tak to jde stále, zatím jen 4 roky ale jde.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika