Správné uskladnění jablek



- ()
0.0. 0:
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
Stránky: 1,  2,  3,  4   
host - 62.70 (?), 3.9.2009 8:05, zobrazeno: 68442x

Dobrý den, prosím o radu, jak nejlépe uskladnit velkou úrodu jablek. Dávala jsem vždy po sklizni jablka do plastových bedýnek a prokládala archem papíru. Slyšela jsem, že je lepší jablka neprokládat. prosím o radu a děkuji.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Maty - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (976) - 97.44 (?), 3.9.2009 9:48

Snad je to tak správně, my uskladňujeme jablka stopkou dolů a nepřekrýváme papírem. Jablka jsou v bedně uložena tak ve čtyřech vrstvách. 
Jinač nejlepší uskladnění veliké úrody jablek je v 200 l sudech, později v demižónech...
Martin

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 62.70 (?), 3.9.2009 9:54

Děkuji, Martine, do demižónů máme dost švestek... Marie

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 84.250 (?), 14.11.2017 22:29

Bohužiaľ nemáme dobrú vlhkú pivnicu, no mne osvečilo skladovanie jablk v igelitových sáčkoch. Jablká tak vydržia dlho chrumkavé a svieže. Do sáčkov je potrebné spraviť zopár malých dierok kvôli vetraniu. Potom stačí už len nájsť dostatočne chladnú miestnosť a uskladnenie. Výhodou je že cez zimu vždy len zoberiem jeden sáčok domov - praktické. A ak začne nejaké jablko hniť, ohrozené sú len jablká v jednom sáčku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 13.171 (?), 29.6.2018 11:04

A nevadí jablkům to skladování ve vrstvách? My se se sousedem furt hádáme. On tvrdí, že se o sebe jablka otlačí a pak na těch místech hnijí a skladuje vždy v jedné maximálně dvou vrstvách.

My nemáme tolik místa ve sklepě a tak plníme vysoké přepravky vždy až po okraj, takže to bývají klidně i čtyři vrstvy. Nevšimla jsem si, že by více hnily jablka ve spodní řadě, jen je nevýhoda, že se k těm spodním hůře dostává a špatně se kontrolují. Možná tedy zahnívají spíš tím, že tam shnilá jablka nechávám příliš dlouho? 

díky za radu
Jitka


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6460) - 9.135 (?), 29.6.2018 11:39

Sama si odpovídáte. Jistěže je výhodnější jedna vrstva, je lepší kontrola a vyřazování nahnilých. Jablka se jistě otlačují, záleží jak který druh. některá jsou citlivá hodně, na jiných to nepoznáte. Co je vám platné vědět, že je to v jedné vrstvě nejlepší, když to tak mít nemůžete.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 94.12 (?), 3.9.2009 10:25

Myslím si, že je to jedno. Proložený papír o něco málo snižuje riziko hnití plodů jeden od druhého a možná snižuje odpar. Na druhé straně kromě horní vrstvy nelze jablka kontrolovat zrakem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
tomast - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (572) - 244.4 (?), 3.9.2009 11:03

co se týče použití papíru, záleží taky na celkové vlhkosti sklepa.

Nežli jsem provedl sanace, měl jsem sklep extrémně vlhký. Uloženému ovoci ani zelenině to nevadilo, ale veškeré ústrojné materiály (tj., dřevo, lepenka) byly dříve nebo později napadeny houbou. Pokud bych tedy při skladování ovoce použil papír, měl bych ovoce uloženo mezi vrstvami plísně. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Oxalistriangularis - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (578) - 127.189 (?), 3.9.2009 11:09

Tady se budou asi názory dost různit.  Na rozdíl od různých dogmat já mám svůj léty ověřený a funční způsob uskladňování jablek a nedám na něj dopustit. Jablka dávám do velkých beden vyložených 5ti cm polystyrenem, včetně horních odsunovacích částí. Bedny jsou naplněny jablky do výšky asi 70 cm, jablka dávám vždy stopkou dolů, ve vyšších patrech pak stopku umísťuji mezi jablka v nižším patře. Na dno beden dávám 2 vrstvy balicího papíru, mezi který "nacukruji" kyselinu sorbovou. Bedny mám na špýchaře, který není mrazuprostý. Při odebírání jablek při mrazech -20 stupňů a více, moje jablka "zvoní" jak tomu říkám, ale po opadu mrazu je zřejmé, že k jejich zmrznutí nedošlo. Z takto uskladněných jablek mám minimální odpad a zbytek jablek na dně beden není uhnilý ještě ani koncem července, kdy už jdou do kompostu a připravuji bedny na uskladnění nově sklizených jablek. Takto upravené bedny mají rozměry mají š=1,5m, v=1m a h=1m. Větrání provádím při velkých mrazech jen při jejich odebírání a jen po dobu odebírání. Ta vůně jablek při otevření beden je nádherná. Na jaře pak větrám brzy ráno, když je hodně chladno, aby co nejchladnější vzduch zaplnil bedny a zase je asi po půl hodině zavřu. Tímto způsobem uskladňuji golden deliciusy, jonathany, spartany a šampiony. Moje švagrová se podobným způsobem pokoušela skladovat jablka na balkoně v paneláku, výsledek však zas až tak dobrý nebyl. Asi špýchar je přeci jen o něčem jiném.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 62.70 (?), 4.9.2009 7:41

Děkuji... budu uskladňovat Vaším způsobem... M.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika