Co můžu dát do kamene



host - 207.30 (?) 
8.9.2009 13:18, zobrazeno: 6058x

Dobrý den. Mám veliký kámen s dírou, ve které se drží voda. Je hluboká a kámen se nedá provrtat. Co bych tam mohla zasadit do kačírku, případně trochu zeminy? Nejlépe něco převiského a kvetoucího.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
host - 126.130 (?), 10.11.2009 12:23

Navrhuji tařičku. Za rok za dva udělá hezký a velký polštář a v červeném nebo fialovém květu se na kámen hodí.

Je-li díra hlubší než 10 cm, ucpal bych ji (třeba stavební pěnou nebo štěrkem a lepidlem na dlažbu), to už je věc názoru. Jde o to, aby se tam nedrželo moc vody a kořeny nehnily...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5576) - 155.12 (?), 10.11.2009 19:40
I kámen se dá provrtat. Pokud je přístup pro vrtací kladivo byla by dírka do díry ideální řešení co se týče odtoku přebytkové vody.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Chalupář - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (303) - 111.132 (?), 10.11.2009 21:08

Mě napadla mydlice nebo barvínek, břečťan, rozchodník... Na dně by určitě měla být vrstva štěrku, aby zachycená voda tak zuřivě nevzlínala. Asi to bude chtít vyzkoušet metodou pokus - omyl...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
zanpets - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (395) - 146.129 (?), 6.1.2010 0:53
no kamen s dirou jsem mela i parezy, ale ja tam spise davala kvetinac s kvetinama...... pisu mela, protoze jsem asi divna, ale pokud vidim jak se to nekomu moc libi a me treba vyroba nic nestala tak to podaruji, treba k narozkam nebo tak prilezitostne nebo kdyz neco shanim ja, tak vymenim... ale parezy ze stromu jsou lepsi... to si udelate i diry na boku... nebo mate usly strom, tak ho nesekejste da se na nej udelat kvetinova stena... musite mit trochu fantazie a zacne vas bavit experimentovani v zahrade,,,
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 102.135 (?), 25.4.2011 23:52

Jak děláte díry do pařezů/kmenů? Děkuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika