Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Růže potřebují minimálně 5hodin slunečního svitu... pokud jí to zajistíte, bude se jí dařit, pokud ne, je to trápení...

Jinak já mám miniaturní růže ve velkém květináči, vypadají krásně, přežily i velké mrazy (nezakrývám je, ani neuklízím) a hlavně, můžu je přenášet, kam je potřeba...

A ještě, hortenzie vám tam půjdou dobře... a rozhodně to nejsou pokojové kytičky... mám podobný svah, není to tedy udělané jakoo skalka, spíš jako hajní partie, ale hortenziím se tam daří výborně... a tím, že je nenastartuje jarní sluníčko, tak pučí daleko později a tím je i snížená možnost namrznutí pupenů.A další věc, nejsou jen "obyčejné" hortenzie (macrophylly),ale existují takové, které kvetou na nových přírustcích, tedy si nic nedělají z jarního seříznutí...

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika