Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

To je zvláštní, do teď jsem si myslela, že skalka se zakládá na šikmině - mám 2 velké skalky právě proto, že překonávají 2 nestejně položené roviny. V knihách se píše o složitém zakládání skalek. My jsme měli skalku hotovou za víkend. Koupila jsem v lomu kameny, hlavně šlapáky (vápenec) a bez jakéhokoli plánku jsme je umístili vždy ze dvou třetin do hlíny (šikmá plocha). Skalku mám již 12 let, během zimy některé kameny trochu ujíždí, ale není to nic drastického. Skalničky během několika let vytvoří husté koberce, takže mezi nimi neroste plevel. Se skalkou je mnohem méně práce než s trávníkem, nemusí se vůbec zalívat. Akorát na jaře ostříhám, co je potřeba a pak během léta ostraňuji odkvetlé květy . 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika