Zahradničení - relaxační koníček



konvalinka - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1285) - 148.5 (?)
20.6.2019 21:55

Promiňte, ale musím se smát, trochu škodoliběwink U nás včera 4mm, které ale absolutně nejsou nikde poznat, dokonce ani v nádrži z okapusad nemáte hamotit s vodou, kdyby jste nám trochu přenechali, nezhmotnilo by se vám to do krupcheekywink

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
            
Onfrapal - (38) - 120.40 (?), 20.7.2019 8:53

Příspěvek jen pro pobavení:

Tento rok zakoupen fóliák z bauhazu. Stanové kolíky co k tomu byli měli asi 10cm. Věděl jsem, že bude určitě někdy foukat, udělal jsem si tedy svoje, které měli snad půl metra a zatím co jsem hodoval v nedaleké pálenici, neb začla nová sezóna a z minulého roku ještě něco zbylo k vypálení, přišla mi na mobil tahle fotografie. Takže se počkalo až kořalka dotekla, ochutnala se, dopilo se pivo, zaplatilo se a hurá domů.

Chtěl jsem se na to ten večer již vyprd... ale pak jsem si řekl, co když se na rostliny schovené ve fóliáku opře druhý den odpolední sluníčko bez zakrytí? Nevím jestli by se něco stalo, ale nechtěl jsem riskovat. Začal jsem plašit a už to jelo. Nařezat nové spojovačky, svařit zlomené komponenty do sebe, narovnat co bylo pokřivené. Do dvou hodin byl zase na místě. Dnes si vymyslím lepší kotvení, nebo do rohů dám nějákou zátěž aby se již víckrát neopakovalo. Foukalo již hodněkrát, ale včerejší vítr se asi skutečně trefil. :D Rostliny ve fóliáku byly pouze skloněné nikoliv zlomené takže zas taková pohroma to nebyla. Pouze hlína co byla na spodní straně fóliáku mi napadala do čestvě napuštěné a průzračné vody ve výřivce.

A co se týče pálení v pálenici tak to byl špicový den. Pálena byla směska z různých beček, které přetíkaly při kvašení. Co se zvedlo se přelilo do 120l bečky, která se časem naplnila různými dobroty. Ze 110 l kvasu nateklo 17l 74% pálenky, která se naředila 7,4l vody na 52%. Alespoň něco pozitivního na jinak klasickém pátečním dni.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
konvalinka - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1285) - 148.5 (?), 20.6.2019 21:55

Promiňte, ale musím se smát, trochu škodoliběwink U nás včera 4mm, které ale absolutně nejsou nikde poznat, dokonce ani v nádrži z okapusad nemáte hamotit s vodou, kdyby jste nám trochu přenechali, nezhmotnilo by se vám to do krupcheekywink

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika