Když kočky chodí vyměšovat do zahrádky



Stránky: 1,  2   
host - 161.166 (?) 
20.8.2016 8:09, zobrazeno: 6646x

Dobrý den, prosím vás, můžete mi někdo poradit? máme dva kocoury, kteří byli původně doma, ale časem se naučili chodit ven. Kadí i čůrají mi do zahrádky, kde mám kytky i ovoce a zeleninu. Problém je, že už tam nechodí jen oni, ale přijde mi, že snad všechny kočky z okolí, a protože je zahrádka před domem otevřená, už tam bylo i spousta velkých ho..n od psů, Nejhorší je to, když zahrádku pokopu, do druhého dne je to shluk nahrabaných hromádek. Když naše náhodou uvidím, šlehnu po nich hroudu, zaženu je. Ale koupila jsem nějaké přípravky od 50 snad do 200 kč, my se tím dusili, a oni na to fakt káleli - doslova :-D - dál. Nevíte, jak se s tím vypořádat? Moc díky!!!

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 39.68 (?), 20.8.2016 8:20

Zkuste zahradku pokrýt slahouny z ostruzin.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Ivan Hlavatý - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4384) - 234.145 (?), 20.8.2016 10:50

Mne sa osvedčil tento samočistiaci kontaktný demačkizačný prípravoklaugh  Účinnosť je 110-percentná. Po kontakte s ním mačka definitívne stráca chuť na návrat do oblasti kontaktu.  wink     IH


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 39.68 (?), 20.8.2016 12:12

Jenže paní má zahrádku neoplocenou, tam by takový fešák/fesanda dlouho nevydržel/a :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 161.166 (?), 20.8.2016 21:03

no to by se mi líbilo, bohužel zbytek domácnosti moje nadšení nesdílí :-(ale děkuju :-D

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 161.166 (?), 20.8.2016 21:06

no to by je asi odradilo, ale mám malé děti, které mi pomáhají kopat - to by nedopadlo dobře, a navíc na zahrádce před domem by to asi vypadalo hrozně :-(ale na té zadní to zkusím :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 60.183 (?), 20.8.2016 11:27

Zryjte jim někde blízko domu záchod a naučte je na něj. Záhonky pak mužete posypat něčím, co by jim zrovna moc nevonělo, např. kávou nebo bylinkami. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 161.166 (?), 20.8.2016 21:08

káva mě nenapadla, už jsem to posypávala pepřem, zkusím, děkuju, záchod jsme tam nějakou dobu měli, a ráno tam bylo fakt snad 10 nových kusů, to naši dva nemohli zvládnout... ale asi nám ani nic jiného nezbude než to udělat znovu :-(

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 157.239 (?), 20.8.2016 21:37

Po každé okopávce ihned důkladně zalít vodou, nenechat přeschnout!  SPCH

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 78.117 (?), 21.8.2016 0:17

Teď jsem myslím na Aliex.. viděl postřikovač s pohybovým čidlem. Tj jak se něco pohybuje - spustí sprchu. To by na kočky mohlo platit. Nevím jak se psy.
IvanHorseman 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika