Jste ohromeni novou super akcí vše za 1/3?



Stránky: 1,  2   
Kutil.cz - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (66) - 149.2 (?) 
20.1.2016 18:44, zobrazeno: 7053x

Aniž bych něco měl proti onomu prodejci, (vzdal jsem to), byl jsem se podívat do jedné prodejny v jednom nejmenovanému městě. Jenom abych se ujistil, že neumím počítat. Dnes už vím, že třetina z dvaceti je deset... co jsem ale nepochopil, asi proto, že nejsem obchodník, že dokázali doposud onen výrobek prodávat za oněch dvacet, přestože konkurence s motivem hlavně ve znaku má co dělat, aby své oranžové výrobky prodala za výrazně nižší cenu... jsem skutečně mile překvapen.yes

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 248.27 (?), 20.1.2016 18:58

Ano - ano, taky nevím které škole bych měl vrátit školné. MF nemám rád, ale od doby co mi Babiš zrušil mou oblíbenou prodejnu (prodal maloobchodní část Bobrovi), tak v MF nakupuji Soběslavský pěstební substrát B. Normálně je tam za 99,-Kč, ale po slevě 66% (tedy za třetinu viz "VE VÝPRODEJI VŠECH 3 850 VÝROBKŮ!") zlevnil na úžasných 119,-Kč. Takže jsem popojel o 423 metrů k marketu, kde mají na základě množstevního rabatu cenu o 5% nižší než v e-shopu výrobce.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 226.64 (?), 20.1.2016 20:14

Tak zase nikdo není tak naivní, aby očekával, že něco koupí skutečně za třetinu obvyklé ceny. Zvláště v době, kdy si každý může ověřit obvyklou cenu podobného zboží na netu. Ale na druhé straně se divím, že jim ta klamavá reklama tak lehce prochází a známý mi potvrdil, že obchody mají plné zákazníků.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 139.178 (?), 21.1.2016 9:25

V době internetu, si může každý rozhodnout, jestli se mu v tom krámě něco hodí nebo ne.Na letáku je křovnořez OM Sparta 250 S 10970/3650 kč.Je to třetina?Je tam drtič(štěp) za 11550/3850kč.Je to třetina?Jiné obchody taky píšou cena od.A v tom základu, např.místo grilu koupíte plechovku od povidel a u auta budete mít v základu místo sedaček zahr.nábytek.Proč by psali cenu za auto 450t když můžou napsat 350.Oni mu to pak v salonu vysvětlí.Tak se tam zastavím třeba pro mazivo, když myslím že vydělám.No pokud koupím máslo za 45, protože jsem ho včera zapoměl koupit v akci za 27 tak je celé snažení na nic.To bych se musel  zbláznit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 158.206 (?), 21.1.2016 11:57

Nechci se tohoto prodejce zastávat, ale vy jste někde viděli napsáno, že za 1/3 je všechno? Možná to chce lépe číst.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 248.27 (?), 21.1.2016 13:07

Ano, nenapadnutelné je to kvůli dovětku "jiné neuvěřitelné slevy".

Pro mne je neuvěřitelnou slevou ta cena "soběslavského béčka" kdy sezónní cena je 99Kč, mimosezónní není (není skladem) a výprodejová je 119Kč (na některých prodejnách mají až 7 pytlíků, sezónní začne až přivezou kamion).

Ale už stáhli klamavou část reklamy "VE VÝPRODEJI VŠECH 3 850 VÝROBKŮ!", který na www stránkách byla ještě v době, kdy jsem podával pomět ČOI.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 11.192 (?), 21.1.2016 14:27

Pro ty co neví, jak to chodí a ČOI nic nezmůže. Nové zboží se zalistuje dopředu do prodejního systému s "Prodejní doporučenou cenou" 10.000,-. Zboží je např. 3-4 týdny nedostupné. Najednou je dostupné a prodejní cena je 2.960,-. Sem tam někdy akce. Po novém roce se nasadí výprodej za 1/3 ale ten se počítá z "Prodejní doporučené ceny"  tzn. 10.000/3=3.333,-... Dle zákona OK ale...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 147.46 (?), 21.1.2016 18:42

To je důsledek klinkání klíčemi. Když jdete něco koupit, tak je třeba si nasadit růžové brýle a zacinkat svazečkem klíčů. Myslím si, že prodejní cena by se měla odvíjet od ceny výrobní a než se zboží dostane ke spotřebiteli, tak by mělo projít maximálně těmito stupni - výrobce - velkoobcod - maloobchod - spotřebitel a velikost namaštění kapes má nastavit vláda a kontrolovat nepodplatilnými a v případě porušení, uvalit likvidační pokuty. ČOI nestojí za nic a berňák s hygienou se velmi rád vozí po malinkatých obchodníčcích, kteří v odlehlých vískách bez spojení provozují svou živnost k spokojenosti přestárlého obyvatelsva.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 187.224 (?), 21.1.2016 18:54

Zapoměl jste na dopravu a dosti podstatnou DPH. Dále je třeba započítat slevy na zákaznické karty a poplatek banky za platby kartou. Ať je to jak je,  Mf má na krámech lidi, které po svátcích jinde moc vidět není.   j.c.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 19.34 (?), 21.1.2016 19:51

Ano, jsem skutečně ohromen, že tato  firma  ,tu může  "mýrnix týrnix" fungovat.Klamání zákazníků, slovo záruka zneužívají jen  k ohlupování lidí, kteří si myslí  ,že si  snad nikdo k nim nemůže dovolit takový přístup, jaký používají... prý 7let    ani sedm  minut u nich záruky neplatí.

Nedoporučujino

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika