Jste ohromeni novou super akcí vše za 1/3?



Kutil.cz - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (66) - 149.2 (?)
13.2.2016 13:06

Za posledních pár týdnů jsem nahodile navštívil několik prodejen a hledal jsem FISKARS. Ano, skutečně jsem si chtěl něco koupit. S výraznou slevou pochopitelně. Jenomže dělat slevu z přemrštěné ceny na něco, co je o dvě ulice dál, za pevné celoroční ceny, dost dobře nejde. Bylo by to nápadné. My tomu říkáme prasečina. Tak dlouho jsem hledal FISKARS, až jsem se zeptal prodavače, a dozvěděl jsem se, že toto zboží je momentálně vyprodáno. Tak jsem zvědavej, kdy se objeví. Nebudu ale čekat tak dlouho, tu pilku si koupím u Šobory, u Husqvarny, nebo v Garteku jak pojedu kolem.Těch devět stovek ještě na tu pilku mám. Na co ale nemám, dívat se na tento podvod. PČR sice uznala, že kolo štěstí je podvodná záležitost, ale vypadá to, že právníci od velkého M si s tím akorát vytřou pr...

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
            
host - 147.46 (?), 21.1.2016 20:20

Vy jste nějak špatně spadl z višně. S tím se kšeftuje ve velkém a v objemech o kterých se vám nemůže ani zdát. Taky jsou pro mne ujeté eshopy, koupím věc, která neni ani řádně podsaná a vyobrazená, může to být třeba náhradní díl, za dopravu zaplatím 2kila, jen proto, že tento, prodejce celého stroje, nemá. Taky mi neni jasné, proč z normálních lidí, dělají něktří úplné blbce. Tady se třeba mele, že čtyřtakt u zahradní techniky, je velmi složitý a přesný stroj a jakýkoliv zásah do něj může dělat jen autorizovaný servis. Kdo mi zaručí, že mechanik, je opravdu mechanik a že je dostatečně vybaven potřebným nářadím. Vím ze zdroje, kterému můžu věřit, že v jiné zemi, je ke každé mašince - vyžínač, křovinořez kultivátor, či malotraktor - současně dodána krabice s náhradnín´mi díly k provedení jednoduchých servisních zásahů, bez potřeby servismana a nějakého komplikovanéh shánění.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Kutil.cz - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (66) - 149.2 (?), 13.2.2016 13:06

Za posledních pár týdnů jsem nahodile navštívil několik prodejen a hledal jsem FISKARS. Ano, skutečně jsem si chtěl něco koupit. S výraznou slevou pochopitelně. Jenomže dělat slevu z přemrštěné ceny na něco, co je o dvě ulice dál, za pevné celoroční ceny, dost dobře nejde. Bylo by to nápadné. My tomu říkáme prasečina. Tak dlouho jsem hledal FISKARS, až jsem se zeptal prodavače, a dozvěděl jsem se, že toto zboží je momentálně vyprodáno. Tak jsem zvědavej, kdy se objeví. Nebudu ale čekat tak dlouho, tu pilku si koupím u Šobory, u Husqvarny, nebo v Garteku jak pojedu kolem.Těch devět stovek ještě na tu pilku mám. Na co ale nemám, dívat se na tento podvod. PČR sice uznala, že kolo štěstí je podvodná záležitost, ale vypadá to, že právníci od velkého M si s tím akorát vytřou pr...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 0.146 (?), 13.2.2016 14:08

před chvili tu byl u mne zahradnik kterej dima v malem děla kytky sotva přežíva 25 let od statu nic nečerpal nemarodil plati si zdravitni a socialní a ted je v šoku z pani ministrině a pokladen to bude nezaměstnanejch na uřadech prace to bde lidi dělat načerno   největší zloděj křičí chytte zloděje

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika