Jak udržet na zahradě ježka?



Pavla z Brna - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (108) - 39.68 (?) 
28.6.2015 18:52, zobrazeno: 3338x

Dnes jsem poprvé viděla na naší zahradě ježka. Co mám udělat, aby se u nás usídlil natrvalo?


Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
mikimajky - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (68) - 166.77 (?), 28.6.2015 19:11

Misku s mliekom. A nejaká kopa konárov kde sa bude vedieť schovať. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 178.38 (?), 28.6.2015 21:15

Tajk ono by mu mléko asi chutnalo, ale není to pro něj ideální, aby ho nakonec nezabil průjem. K nám vždycky chodil na kočičí granulesmiley

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Pavla z Brna - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (108) - 39.68 (?), 28.6.2015 21:41

Tak já jdu to mliko raději zase vylít a zkusim granuje psí, kočičích nemajíc :-) 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
mikimajky - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (68) - 166.77 (?), 28.6.2015 22:03

U nás sa krmia ježovia s kočkami z jednej misky a s nimi aj mlieko pijú a roky takto žijú :)))

Aj keď v poslednej dobe je ježov stále menej. Záhrady sa menia s úžitkových na okrasné a tento biotop ježom nevyhovuje. :(

Ale ešte dvoch tu v susedstve občas stretnem. 

Ale v podstate ak sa bude mať kde schovať a niečo občas zjesť a vypiť mal by sa tam vracať. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 157.239 (?), 28.6.2015 22:12

Dnes na dvaceti km okresky 3 nebožtícicrying. A na zahradách se zase nechca tráví některými typy jedů proti slimošom... Já bodlinky lákám na to samý, co jede kocórom-kousky kuřecího, sýr, salámek, olejovky.Za to očekávám pomoc při likvidaci slizoňů a myšisek všeho druhucheeky. S.P.,Ch.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 216.228 (?), 28.6.2015 22:35

Se sýrem, salámkem ani s olejovkami bych to nepřeháněla, sůl ježkům nesvědčí, ostatně kočkám taky ne. A mléko určitě nedávat, ježci nedokážou trávit laktózu, většina koček taky ne.  Maso ovšem ocení, syrové i třeba vařené, a kvalitní kočičí granule, případně i psí, takový rozdíl mezi nimi není.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika